CDS19FD392JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS19FD392JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS19FD392JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS19FD392JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 3900PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12440 pcs Φύλλο δεδομένων CDS19FD392JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.210" W (16.00mm x 5.30mm) Σειρά CDS19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.344" (8.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.469" (11.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 3900pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 3900pF