CDS19FD222JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 2200PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS19FD222JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS19FD222JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS19FD222JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 2200PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18223 pcs Φύλλο δεδομένων CDS19FD222JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.190" W (16.00mm x 4.80mm) Σειρά CDS19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.344" (8.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.461" (11.70mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 2200pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 2200pF