CDS19FD102JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS19FD102JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS19FD102JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS19FD102JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36822 pcs Φύλλο δεδομένων CDS19FD102JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.620" L x 0.160" W (15.70mm x 4.10mm) Σειρά CDS19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.344" (8.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.461" (11.70mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 1000pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDS19FC622JO3
CDS19FC622JO3
Περιγραφή: CAP MICA 6200PF 5% 300V RADIAL
Σε απόθεμα: 9625 pcs
Κατεβάστε: CDS19FC622JO3.pdf
RFQ
CDS19FD122GO3
CDS19FD122GO3
Περιγραφή: MICA
Σε απόθεμα: 28259 pcs
Κατεβάστε: CDS19FD122GO3.pdf
RFQ
CDS19FD102JO3F
CDS19FD102JO3F