CDS15FD221JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 220PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS15FD221JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS15FD221JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS15FD221JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 220PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49023 pcs Φύλλο δεδομένων CDS15FD221JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.440" L x 0.160" W (11.20mm x 4.10mm) Σειρά CDS15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.234" (5.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.291" (7.40mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 220pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 220pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDS15FD251FO3
CDS15FD251FO3
Περιγραφή: MICA
Σε απόθεμα: 39052 pcs
Κατεβάστε: CDS15FD251FO3.pdf
RFQ
CDS15FD221JO3F
CDS15FD221JO3F