CDS10FD201JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS10FD201JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS10FD201JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS10FD201JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 200PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 36020 pcs Φύλλο δεδομένων CDS10FD201JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.330" L x 0.150" W (8.40mm x 3.80mm) Σειρά CDS10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.141" (3.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.272" (6.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 200pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 200pF