CDS10FD111JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 110PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS10FD111JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS10FD111JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS10FD111JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 110PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42461 pcs Φύλλο δεδομένων CDS10FD111JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.320" L x 0.130" W (8.10mm x 3.30mm) Σειρά CDS10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.141" (3.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.260" (6.60mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 110pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 110pF