CDS10FA331JO3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 330PF 5% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CDS10FA331JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDS10FA331JO3
Αριθμός εξαρτήματος CDS10FA331JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 330PF 5% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27596 pcs Φύλλο δεδομένων CDS10FA331JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.340" L x 0.160" W (8.60mm x 4.10mm) Σειρά CDS10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.141" (3.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.272" (6.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 330pF Mica Capacitor 100V Radial
χωρητικότητα 330pF