CDLC601K2R7SR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP 600F -5% +10% 2.7V T/H
Φύλλα δεδομένων: CDLC601K2R7SR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDLC601K2R7SR
Αριθμός εξαρτήματος CDLC601K2R7SR Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP 600F -5% +10% 2.7V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5354 pcs Φύλλο δεδομένων CDLC601K2R7SR.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.7V Ανοχή -5%, +10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm)
Σειρά CDLC Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 65°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.622" (92.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 3.2 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 600F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can - Snap-In 3.2 mOhm 1000 Hrs @ 65°C
χωρητικότητα 600F