CDHC221K2R3SR
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP 220F -5% +10% 2.3V T/H
Φύλλα δεδομένων: CDHC221K2R3SR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDHC221K2R3SR
Αριθμός εξαρτήματος CDHC221K2R3SR Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP 220F -5% +10% 2.3V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4977 pcs Φύλλο δεδομένων CDHC221K2R3SR.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.3V Ανοχή -5%, +10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm)
Σειρά CDHC Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 60°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 50°C μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 220F (EDLC) Supercapacitor 2.3V Radial, Can - Snap-In 40 mOhm 1000 Hrs @ 50°C
χωρητικότητα 220F