CD7FA122FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD7FA122FO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1200PF 1% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD7FA122FO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD7FA122FO3
Αριθμός εξαρτήματος CD7FA122FO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1200PF 1% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3477 pcs Φύλλο δεδομένων CD7FA122FO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.319" L x 0.154" W (8.10mm x 3.90mm) Σειρά CD7
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD7FA122F03 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.173" (4.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.299" (7.60mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 1200pF Mica Capacitor 100V Radial χωρητικότητα 1200pF