CD6FC910GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD6FC910GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 91PF 2% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD6FC910GO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD6FC910GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD6FC910GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 91PF 2% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10648 pcs Φύλλο δεδομένων CD6FC910GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm) Σειρά CD6
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD6FC910G03 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.173" (4.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 91pF Mica Capacitor 300V Radial χωρητικότητα 91pF