CD6ED560FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD6ED560FO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 56PF 1% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD6ED560FO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD6ED560FO3
Αριθμός εξαρτήματος CD6ED560FO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 56PF 1% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 11239 pcs Φύλλο δεδομένων CD6ED560FO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm) Σειρά CD6
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD6ED560F03 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.173" (4.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.173" (4.40mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 56pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 56pF