CD6ED470JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD6ED470JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 47PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD6ED470JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD6ED470JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD6ED470JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 47PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 31642 pcs Φύλλο δεδομένων CD6ED470JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.094" W (7.00mm x 2.40mm) Σειρά CD6
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-3087
CD6ED470J03
CD6ED470JO3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.173" (4.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.173" (4.40mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 47pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 47pF