CD5FY271JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5FY271JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 270PF 5% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD5FY271JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD5FY271JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD5FY271JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 270PF 5% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 20750 pcs Φύλλο δεδομένων CD5FY271JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.161" W (6.90mm x 4.10mm) Σειρά CD5
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.118" (3.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.228" (5.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 270pF Mica Capacitor 50V Radial
χωρητικότητα 270pF