CD5EC750JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC750JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 75PF 5% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD5EC750JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD5EC750JO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD5EC750JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 75PF 5% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34184 pcs Φύλλο δεδομένων CD5EC750JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.161" W (6.90mm x 4.10mm) Σειρά CD5
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD5EC750J03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.118" (3.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.228" (5.80mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 75pF Mica Capacitor 300V Radial χωρητικότητα 75pF