CD5CC120JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5CC120JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 12PF 5% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD5CC120JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD5CC120JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD5CC120JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 12PF 5% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 63773 pcs Φύλλο δεδομένων CD5CC120JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.110" W (6.90mm x 2.80mm) Σειρά CD5
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-2900 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.118" (3.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 12pF Mica Capacitor 300V Radial χωρητικότητα 12pF