CD4FA911FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FA911FO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 910PF 1% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD4FA911FO3F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD4FA911FO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD4FA911FO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 910PF 1% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3336 pcs Φύλλο δεδομένων CD4FA911FO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Σειρά CD4
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD4FA911F03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.311" (7.90mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Frequency διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 910pF Mica Capacitor 100V Radial χωρητικότητα 910pF