CD4FA102GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FA102GO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1000PF 2% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD4FA102GO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD4FA102GO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD4FA102GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1000PF 2% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5030 pcs Φύλλο δεδομένων CD4FA102GO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Σειρά CD4
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD4FA102G03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.311" (7.90mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Frequency διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Mica Capacitor 100V Radial χωρητικότητα 1000pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD4FA112FO3F
CD4FA112FO3F
Περιγραφή: CAP MICA 1100PF 1% 100V RADIAL
Σε απόθεμα: 3690 pcs
Κατεβάστε: CD4FA112FO3F.pdf
RFQ
CD4FA102GO3
CD4FA102GO3