CD4ED300JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4ED300JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 30PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD4ED300JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD4ED300JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD4ED300JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 30PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16607 pcs Φύλλο δεδομένων CD4ED300JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Σειρά CD4
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.60mm) Χαρακτηριστικά RF, High Frequency
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 30pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 30pF