CD42FD473JP3
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 0.047UF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD42FD473JP3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD42FD473JP3
Αριθμός εξαρτήματος CD42FD473JP3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 0.047UF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2181 pcs Φύλλο δεδομένων CD42FD473JP3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm) Σειρά CD42
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.063" (27.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.909" (23.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 0.047µF