CD42FD273GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD273GO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 0.027UF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD42FD273GO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD42FD273GO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD42FD273GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 0.027UF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3998 pcs Φύλλο δεδομένων CD42FD273GO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.429" L x 0.331" W (36.30mm x 8.40mm) Σειρά CD42
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD42FD273G03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.063" (27.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.882" (22.40mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 0.027µF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 0.027µF