CD30FD432JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD432JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 4300PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD30FD432JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD30FD432JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD30FD432JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 4300PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10396 pcs Φύλλο δεδομένων CD30FD432JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.780" L x 0.272" W (19.81mm x 6.90mm) Σειρά CD30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.858" (21.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 4300pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 4300pF