CD30FD272GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD272GO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 2700PF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD30FD272GO3F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD30FD272GO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD30FD272GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 2700PF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9447 pcs Φύλλο δεδομένων CD30FD272GO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.772" L x 0.252" W (19.60mm x 6.40mm) Σειρά CD30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD30FD272G03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.850" (21.60mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 2700pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 2700pF