CD30FD163GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD163GO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 0.016UF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD30FD163GO3F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD30FD163GO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD30FD163GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 0.016UF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3860 pcs Φύλλο δεδομένων CD30FD163GO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.819" L x 0.409" W (20.80mm x 10.40mm) Σειρά CD30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD30FD163G03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.902" (22.90mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 0.016µF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 0.016µF