CD30FD123GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD123GO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 0.012UF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD30FD123GO3F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD30FD123GO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD30FD123GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 0.012UF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5725 pcs Φύλλο δεδομένων CD30FD123GO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.799" L x 0.358" W (20.30mm x 9.10mm) Σειρά CD30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD30FD123G03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.890" (22.60mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 0.012µF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 0.012µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD30FD133FO3F
CD30FD133FO3F
Περιγραφή: CAP MICA 0.013UF 1% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 5061 pcs
Κατεβάστε: CD30FD133FO3F.pdf
RFQ
CD30FD113JO3
CD30FD113JO3
Περιγραφή: CAP MICA 0.011UF 5% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 6203 pcs
Κατεβάστε: CD30FD113JO3.pdf
RFQ
CD30FD123GO3
CD30FD123GO3