CD19FD621FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD621FO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 620PF 1% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD19FD621FO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD19FD621FO3
Αριθμός εξαρτήματος CD19FD621FO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 620PF 1% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 38524 pcs Φύλλο δεδομένων CD19FD621FO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm) Σειρά CD19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 620pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 620pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD19FD621FO3F
CD19FD621FO3F