CD19FD361GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD361GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 360PF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD19FD361GO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD19FD361GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD19FD361GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 360PF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 44193 pcs Φύλλο δεδομένων CD19FD361GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm) Σειρά CD19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 360pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 360pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD19FD361JO3
CD19FD361JO3
Περιγραφή: CAP MICA 360PF 5% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 51944 pcs
Κατεβάστε: CD19FD361JO3.pdf
RFQ
CD19FD362FO3
CD19FD362FO3
Περιγραφή: CAP MICA 3600PF 1% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 17410 pcs
Κατεβάστε: CD19FD362FO3.pdf
RFQ
CD19FD361GO3F
CD19FD361GO3F