CD19FD131GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD131GO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 130PF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD19FD131GO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD19FD131GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 130PF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38342 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά CD19
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD19FD131G03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 130pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 130pF