CD18FD821JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD821JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 820PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD18FD821JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD18FD821JO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD18FD821JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 820PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18539 pcs Φύλλο δεδομένων CD18FD821JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.650" L x 0.209" W (16.50mm x 5.30mm) Σειρά CD18
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD18FD821J03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.343" (8.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 820pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 820pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD18FD911JO3F
CD18FD911JO3F
Περιγραφή: CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 21780 pcs
Κατεβάστε: CD18FD911JO3F.pdf
RFQ
CD18FD751JO3
CD18FD751JO3
Περιγραφή: CAP MICA 750PF 5% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 21676 pcs
Κατεβάστε: CD18FD751JO3.pdf
RFQ
CD18FD821JO3
CD18FD821JO3