CD18ED680JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18ED680JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 68PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD18ED680JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD18ED680JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 68PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 35213 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις - Σειρά CD18
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 68pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 68pF