CD17ED820JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17ED820JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 82PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD17ED820JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD17ED820JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD17ED820JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 82PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 71106 pcs Φύλλο δεδομένων CD17ED820JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.181" W (11.40mm x 4.60mm) Σειρά CD17
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm) Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 82pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 82pF