CD17ED220JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17ED220JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 22PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD17ED220JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD17ED220JO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD17ED220JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 22PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77649 pcs Φύλλο δεδομένων CD17ED220JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Σειρά CD17
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD17ED220J03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Q, Low Loss διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 22pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 22pF