CD15FD301GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD301GO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 300PF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD15FD301GO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD15FD301GO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD15FD301GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 300PF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39646 pcs Φύλλο δεδομένων CD15FD301GO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Σειρά CD15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD15FD301G03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.390" (9.90mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 300pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 300pF