CD15FA152JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FA152JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 1500PF 5% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD15FA152JO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD15FA152JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD15FA152JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 1500PF 5% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 16665 pcs Φύλλο δεδομένων CD15FA152JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" L x 0.252" W (12.70mm x 6.40mm) Σειρά CD15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.429" (10.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 1500pF Mica Capacitor 100V Radial
χωρητικότητα 1500pF