CD15ED240DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15ED240DO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 24PF 0.5PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD15ED240DO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD15ED240DO3
Αριθμός εξαρτήματος CD15ED240DO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 24PF 0.5PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 64411 pcs Φύλλο δεδομένων CD15ED240DO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.5pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Σειρά CD15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 24pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 24pF