CD15ED200DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15ED200DO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 20PF 0.5PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD15ED200DO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD15ED200DO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD15ED200DO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 20PF 0.5PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66486 pcs Φύλλο δεδομένων CD15ED200DO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.5pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.169" W (11.40mm x 4.30mm) Σειρά CD15
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-2949
CD15ED200D03F
CD15ED200DO3F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.232" (5.90mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.358" (9.10mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 20pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 20pF