CD10FD121GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD121GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 120PF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD10FD121GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD10FD121GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD10FD121GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 120PF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 32944 pcs Φύλλο δεδομένων CD10FD121GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.382" L x 0.201" W (9.70mm x 5.10mm) Σειρά CD10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.350" (8.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 120pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 120pF