CD10FD101GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD101GO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 100PF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD10FD101GO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD10FD101GO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD10FD101GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 100PF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52557 pcs Φύλλο δεδομένων CD10FD101GO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm) Σειρά CD10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-2936
CD10FD101G03F
CD10FD101GO3F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.350" (8.90mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 100pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 100pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD10FC301JO3
CD10FC301JO3
Περιγραφή: CAP MICA 300PF 5% 300V RADIAL
Κατεβάστε: CD10FC301JO3.pdf
RFQ
CD10FD101GO3
CD10FD101GO3