CD10ED560JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10ED560JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 56PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD10ED560JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD10ED560JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD10ED560JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 56PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 53457 pcs Φύλλο δεδομένων CD10ED560JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.370" L x 0.189" W (9.40mm x 4.80mm) Σειρά CD10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-2808 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.339" (8.60mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 56pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 56pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD10ED620GO3F
CD10ED620GO3F
Περιγραφή: CAP MICA 62PF 2% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 33846 pcs
Κατεβάστε: CD10ED620GO3F.pdf
RFQ
CD10ED560FO3
CD10ED560FO3
Περιγραφή: CAP MICA 56PF 1% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 29674 pcs
Κατεβάστε: CD10ED560FO3.pdf
RFQ
CD10ED560JO3F
CD10ED560JO3F