CD10ED360JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10ED360JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 36PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD10ED360JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD10ED360JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD10ED360JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 36PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 47512 pcs Φύλλο δεδομένων CD10ED360JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.370" L x 0.189" W (9.40mm x 4.80mm) Σειρά CD10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-2803 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.339" (8.60mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 36pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 36pF