CD10ED200JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10ED200JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 20PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD10ED200JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD10ED200JO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD10ED200JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 20PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48401 pcs Φύλλο δεδομένων CD10ED200JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm) Σειρά CD10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-2671
CD10ED200J03F
CD10ED200JO3F-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.331" (8.40mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 20pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 20pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD10ED200JO3
CD10ED200JO3