CD10CD120JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10CD120JO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD10CD120JO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD10CD120JO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD10CD120JO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 12PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39145 pcs Φύλλο δεδομένων CD10CD120JO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.358" L x 0.189" W (9.10mm x 4.80mm) Σειρά CD10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD10CD120J03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.331" (8.40mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 12pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 12pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD10CD100JO3F
CD10CD100JO3F
Περιγραφή: CAP MICA 10PF 5% 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 61420 pcs
Κατεβάστε: CD10CD100JO3F.pdf
RFQ
CD10CD120DO3F
CD10CD120DO3F
Περιγραφή: CAP MICA 12PF 0.5PF 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 30574 pcs
Κατεβάστε: CD10CD120DO3F.pdf
RFQ
CD10CD120JO3
CD10CD120JO3