C0603C331K2RAC
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAPACITOR CERAMIC MLCC 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C331K2RAC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C331K2RAC Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 5474 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C331K2RAC.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα C0603C331K2RACCDE Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 330pF