BLC200J112B4E
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
BLC200J112B4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 20UF 5% 1.1KVDC RAD 4LD
Φύλλα δεδομένων: BLC200J112B4E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
42 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BLC200J112B4E
Αριθμός εξαρτήματος BLC200J112B4E Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 20UF 5% 1.1KVDC RAD 4LD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7850 pcs Φύλλο δεδομένων BLC200J112B4E.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1100V (1.1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 230V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Σειρά BLC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial - 4 Leads Αλλα ονόματα 338-3395
Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 2.067" (52.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm) Χαρακτηριστικά -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.3 mOhms διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 20µF Film Capacitor 230V 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads χωρητικότητα 20µF