AFK686M2AH32VT-F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD
Φύλλα δεδομένων: AFK686M2AH32VT-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFK686M2AH32VT-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 100V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65588 pcs Φύλλο δεδομένων AFK686M2AH32VT-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.531" L x 0.590" W (13.50mm x 15.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά AFK_V Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 375mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 320 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.563" (14.30mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 320 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 320 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 68µF