AFK337M2AR44VT-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK337M2AR44VT-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
Φύλλα δεδομένων: AFK337M2AR44VT-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFK337M2AR44VT-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48988 pcs Φύλλο δεδομένων AFK337M2AR44VT-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά AFK_V Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 687.8mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Αλλα ονόματα 338-4231-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 150 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.827" (21.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 150 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 330µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling