AFK227M25F24VT-F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: AFK227M25F24VT-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFK227M25F24VT-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58304 pcs Φύλλο δεδομένων AFK227M25F24VT-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.327" L x 0.394" W (8.30mm x 10.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά AFK_V Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 450mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 160 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.425" (10.80mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 160 mohm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 160 mohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 220µF