AEB686M2DU44B-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AEB686M2DU44B-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 68UF 20% 200V SMD
Φύλλα δεδομένων: AEB686M2DU44B-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
150 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AEB686M2DU44B-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 200V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52402 pcs Φύλλο δεδομένων AEB686M2DU44B-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά AEB Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 412.5mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 750mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 550 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 68µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 68µF