930C6S33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
930C6S33K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 930C6S33K
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.033UF 630VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 930C6S33K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 930C6S33K
Αριθμός εξαρτήματος 930C6S33K Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 630VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5722 pcs Φύλλο δεδομένων 930C6S33K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.335" Dia x 0.748" L (8.50mm x 19.00mm) Σειρά 930C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές General Purpose