930C2W2P7K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
930C2W2P7K-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 930C2W2P7K-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 930C2W2P7K-F
Αριθμός εξαρτήματος 930C2W2P7K-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 2.7UF 10% 250VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22748 pcs Φύλλο δεδομένων 930C2W2P7K-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 175V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" Dia x 1.748" L (17.00mm x 44.40mm) Σειρά 930C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 19 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 2.7µF Film Capacitor 175V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
χωρητικότητα 2.7µF εφαρμογές General Purpose